Wizyta seksuologiczna

Zabieg

WIZYTA SEKSUOLOGICZNA

Wizyta seksuologiczna

Zapisz się na spotkanie z psycholożką-seksuolożką, by porozmawiać o swojej trudności lub rozwiać wątpliwości w temacie seksualności.

Koszt zabiegu

200 zł

Czas zabiegu

60 min

Liczba zabiegów

spotkania cykliczne

Obszar wykonania

online

Opis zabiegu

W trakcie pierwszej wizyty zbieram dokładny wywiad oraz wspólnie z osobą kliencką ustalamy cel danego spotkania oraz ewentualne cele długoterminowe.

Nasze spotkanie to rozmowa, w trakcie której nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Czasami drobny szczegół jest w stanie naprowadzić na odpowiednie rozwiązanie, dlatego bardzo ważna jest szczerość. W trakcie rozmowy będę uważnie słuchać opowiadanej historii i zadawać pytania pogłębiające do wątków, które uznam za istotne w kontekście naszej pracy. Dostosuję się do tempa osoby oraz jej gotowości do dzielenia się swoimi przeżyciami, przemyśleniami.

Nie oceniam wyborów czy preferencji osoby klienckiej. Podążam za jej potrzebami i celami, które przed sobą stawia. Moim zadaniem jest wspieranie w tym, by każda osoba mogła i umiała realizować swoją seksualność w taki sposób, na jaki ma ochotę – bez presji, spełniania oczekiwań innych osób, bez poczucia winy.

Na koniec omawiamy zasady dalszej pracy (jeśli zachodzi taka potrzeba), zalecane ćwiczenia i/lub sposoby na pracę własną w danym obszarze.