Regenera activa

Zabieg

REGENERA ACTIVA

Regenera activa

REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek, którego zastosowanie obejmuje szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej. System REGENERA ACTIVA został stworzony do uzyskiwania zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

Koszt zabiegu

5000 zł

Czas zabiegu

30 min

Liczba zabiegów

1

Obszar wykonania

skóra głowy

Dla kogo

kobiety i mężczyźni

Widoczny efekt

po 15 – 30 dniach

Utrzymanie efektu

do 24 miesięcy

Rekonwalescencja

3 – 4 dni

Wskazania

  • Łysienie androgenowe
  • Wypadanie włosów

Przeciwwskazania

Opis zabiegu

Zabieg Regenera Activa® jest niezwykle prosty i trwa zwykle 20-30 minut.

  1. W pierwszy etapie lekarz pobierze niewielki wycinek skóry (od jednej do trzech biopsji o średnicy 2,5 mm) z okolicy karku na linii włosów. Jest to obszar, który jest najmniej podatny na łysienie androgenowe. Pobranie tak niewielkiego wycinka skóry pozwala na samoistne zagojenie się miejsca pobrania przeszczepu. Jest to proces zupełnie bezbolesny gdyż lekarz znieczuli miejsce biopsji za pomocą lidokainy.
  2. W kolejnym etapie lekarz, za pomocą specjalnego urządzenia wyizoluje z pobranej od Ciebie tkanki komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolności regeneracyjne.
  3. Tak przygotowana zawiesina zostanie podana w skórę Twojej głowy na zasadzie mezoterapii w okolice Twoich mieszków włosowych aby zainicjować procesy naprawcze.

Ten niezwykle prosty i szybki trzyetapowy zabieg pozwala na zapoczątkowanie procesów regeneracyjnych w owłosionej skórze głowy i pozwoli Ci cieszyć się efektami terapii.

Zalety

  • Zmniejszenie wypadania włosów
  • Zageszeczenie włosów
  • Jedyny taki zabieg dostępny na rynku
  • Efekt starcza na 2 lata

Efekty