Antonina Lisowska

Antonina Lisowska

O MNIE

Antonina Lisowska ukończyła I Wydział Lekarski oraz studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w II Zakładzie Radiologii Klinicznej Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym z pracą dyplomową – „Obrazowanie guzków płuc w Rezonansie Magnetycznym w porównaniu do Tomografii Komputerowej”.

W 2010 r. rozpoczęła rezydenturę z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w II Zakładzie Radiologii Klinicznej SP CSK w Warszawie przy ul. Banacha 1 A. Staż w zakresie diagnostyki chorób sutka odbyła w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli pod bezpośrednim i osobistym nadzorem kierownika Zakładu Radiologii lek. med. Iwonny Żelazowskiej-Cieślińskiej, który rozpoczął zawodową drogę w diagnostyce chorób sutka. Pani Doktor o sobie: „ od lat swoją drogę zawodową widzę jako misje / powołanie do ratowania życia kobiet w odniesieniu do raka piersi , który w ostatnich latach jest czołówce zachorowań i zgonów na świecie – kobiet: matek, sióstr, córek, żon i przyjaciółek.

Każda pacjentka, która wchodzi do mojego gabinetu to przede wszystkim jedna z nich, dlatego staram się otoczyć je wsparciem, rozmową i zrozumieniem obaw przed badaniem i jego wynikiem. Nie pozostawiam kobiet z samym wynikiem , wizyta trwa tak długo aż obie uznamy, że wszystko zostało wystarczająco wyjaśnione, wytłumaczone. Pacjentka powinna wyjść z gabinetu z poczuciem, że wie co dalej, co oznacza opis wykonanego badania”.

Rezerwacja

UMÓW ZABIEG

Loading...