O nas

Estebelle

O naszej klinice

Czym się zajmujemy?

Leczeniem rzeczy niemożliwych – dokonujemy cudów.

Nasze pacjentki przyjeżdżają do nas z całej Polski dzięki temu, że jest to wyjątkowe miejsce.

Mocny punkt naszego lidera sprawia, że wszyscy mówimy jednym językiem.

Jesteśmy dla Was
Klinika Estebelle

Poznaj nas

NASZ ZESPÓŁ

Agnieszka
Nalewczyńska

Marta
Zwierzchowska

Iryna
Kozicka

Justyna
Sztajerowska-Tomaszewska

Karolina
Głogowska

Aleksandra
Michalska

Katarzyna
Piotrowska

Marlena
Jaszczak

Antonina
Lisowska

Kilka słów

O NASZEJ KLINICE

Gabinet medycyny estetycznej i ginekologii dr Agnieszki Nalewczyńskiej oferuje zabiegi na twarz, ciało i ginekologiczne.

Zawsze badam indywidualne potrzeby pacjenta aby dobrać najlepszy zabieg zapewniający uzyskanie oczekiwanych efektów. Przeprowadzam zabiegi rewitalizujące, odmładzające wygląd tak aby nie zmieniać wyglądu twarzy a otrzymać efekt cofnięcia czasu. Moja wiedza i doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług zarówno  w przypadku zabiegów medycyny estetycznej  twarzy i ciała jaki i  ginekologii estetycznej. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technik takich jak nici liftingująco-rewitalizujące, nici 4D czy osoczu bogatopłytkowemu wszyscy pacjenci mogą uzyskać wyraźne odmłodzenie wyglądu i efekt liftingu bez ingerencji chirurgicznej. Zabiegi takie jak botoks, mezoterapia, powiększanie ust, odbudowa objętości tkanek czy korekta kształtu wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego usuwają niedoskonałości  i podkreślają atuty wyglądu.

Twoje ciało może łatwiej uzyskać wymarzony wygląd dzięki pomocy lipolizy injekcyjnej (suwuanie tkanki tłuszczowej), mezoterapii, aplikacji osocza bogatopłytkowego, nowoczesnym peelingom. Nowoczesne, rewolucyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegów mezoterapi Dermapren umożliwia niespotykaną skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu. DERMAPEN™ pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Precyzja takiej aplikacji jest nieporównywalnie większa niż w tradycyjnych metodach stosowanych w mezoterapii.  Zabieg jest też dzięki temu urządzeniu bardziej komfortowy dla pacjenta.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie jak laserowa rewitalizacja pochwy, powiększanie warg sromowych czy zabiegi plastyczne na wargach sromowych wpływają na funkcjonalność narządu rodnego, jego estetykę oraz wzrost satysfakcji z życia intymnego. Przeprowadzana w naszym gabinecie laseroterapia ginekologiczna może wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu u kobiet po licznych  porodach, oraz u Pań  u których schorzenie jest skutkiem zwiotczenia tkanek. Laserowa terapia umożliwia również przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększenie elastyczności jej ścianek, jak również lepszego ich napięcia oraz nawilżenia. Mój gabinet to przyjazne kameralne miejsce gdzie każdy pacjent jest traktowany z troską i z należytą uwagą a zabiegi są dobierane indywidualnie i z myślą o dobru pacjenta. Zapraszam na konsultacje, przekonaj się jak blisko jest piękno.

Nasz gabinet

ESTEBELLE

Chcesz dokonać rezerwacji lub zadać pytanie?

Zadzwoń: +48 532 575 829 lub skorzystaj z formularza rezerwacji klikając poniżej